Каманда праекта

1. Сівагракаў Алег Уладзіміравіч

Менеджар

 

2. Дударонак Надзея Аляксандраўна

Мясцовы каардынатар

 

3. Хован Людміла Іванаўна

Бухгалтар

 

4. Чакушка Святлана Пятроўна

Адміністратыўны асістэнт

 

5. Пацяёнак Вольга Уладзіміраўна

Тэматычны каардынатар па мясцовых ініцыятывах / Адміністратыўны асістэнт

 

6. Будзько Наталля Іванаўна

Тэматычны каардынатар па сацыяльнай інфраструктуры

 

7. Гернат Марына Леанідаўна

Тэматычны каардынатар па "зялёнай" інфраструктуры

 

8. Уткін Уладзіслаў Аляксандравіч

Тэматычны каардынатар па развіцці спорту

 

9. Касіцына Аляксандра Анатольеўна

Спецыяліст па закупках

 

10. Лукавіцкая Наталля Юр'еўна

Спецыяліст па закупках

 

11. Яблонская Вераніка Іванаўна

Спецыяліст па закупках

 

12. Пумпур Рамуальда Антонаўна

Тэматычны каардынатар па мясцовых ініцыятывах

 

13. Шокель Алена Аляксандраўна

Менеджар сайта і па сувязях з грамадскасцю

 

 

Партнёр праекта – ГА "Ахова птушак Бацькаўшчыны"

14. Вінчэўскі Аляксандр Яўгенавіч

Дырэктар

 

15. Трафімчук Ганна Сяргееўна

Сааўтар праектнай заяўкі

 

16. Калеснікава Ганна Раманаўна

Галоўны бухгалтар

 

17. Кісялёва Анастасія Міхайлаўна

Бухгалтар

 

18. Гурбан Аксана Васільеўна

Адміністратар

 

19. Саракавік Наталля Кірылаўна

Спецыяліст па развіцці турызму

 

20. Рэзаў Сяргей Валер'евіч

Спецыяліст па развіцці турызму

 

21. Зуёнак Сяргей Васільевіч

Спецыяліст па прыродаахоўных пытаннях

 

22. Левы Сямён Васільевіч

Спецыяліст па прыродаахоўных пытаннях

 

23. Башарымава Алеся Мікалаеўна

Спецыяліст па сувязях з грамадскасцю

 

Партнёр праекта - Латвійскі сельскі форум

24. Аніта Сяліцка (Anita Seļicka)

Выканаўчы дырэктар

 

25. Арыс Адлерс (Aris Adlers)

Эксперт, прэзідэнт PREPARE

 

26. Зане Сіліна (Zane Siliņa)

Праектны менеджар

 

27. Іева Ятніеце (Ieva Jātniece)

Эксперт, каардынатар НДА сеткі сельскіх абшчын "Сельскія астравы"

 

28. Дайна Алужане (Daina Alužāne)

Эксперт, каардынатар НДА сеткі сельскіх абшчын "Сельскія астравы"